سه شنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۱ 6 جماد أول 1444 Tuesday, 29 November , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 830 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 92×
یک بام و دو هوا ، قالیباف بیاید جهانگیری نیاید!
15 ژانویه 2021 - 18:14
شناسه : 2698
بازدید 377
3

سیستان وبلوچستان در ماه‌های گذشته مقصد بازدیدهای بسیاری از وزرا، نمایندگان مجلس و بویژه دکتر قالیباف رییس مجلس یازدهم و دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهوری بود. در روزهای گذشته دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهوری بنا به درخواست مسوولان سیستان و بلوچستان و حبیب الله دهمرده نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی سفر […]

ارسال توسط :
پ
پ

سیستان وبلوچستان در ماه‌های گذشته مقصد بازدیدهای بسیاری از وزرا، نمایندگان مجلس و بویژه دکتر قالیباف رییس مجلس یازدهم و دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهوری بود.

در روزهای گذشته دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهوری بنا به درخواست مسوولان سیستان و بلوچستان و حبیب الله دهمرده نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی سفر ۲ روزه‌ای به این استان داشت، این بازدید کافی بود تا فضای سیاسی استان به یکباره دچار التهابات سیاسی هدفمند شود که در بازدیدهای گذشته علی الخصوص بازدید ریاست مجلس شورای اسلامی از استان شاهد آن نبودیم.

برخی از نمایندگان استان سفر دکتر جهانگیری را سیاسی وتبلیغاتی دانسته وآن را تحریم کردند در صورتی که پیش از این در سفر دکتر قالیباف این ظن به‌ صورت قویتری مطرح می شد اما آنجا نمایندگان معتقد بودند حتی اگر تبلیغاتی باشد باید از این فرصت نهایت بهره را برد!

ناخودآگاه ذهن مخاطب به این سمت می‌رود که چون دکتر جهانگیری زمینه رای بسیار بالایی در استان دارد شاید برخی از نمایندگان منافع حزبی وجناحی خود را در خطر دیده از این رو نهایت تلاش خود را بکار بستند تا نتایج ملموس وقابل توجه این سفر را به حاشیه ببرند.

گویا حریف هرچه قدرتر ترس ها بیشتر! والا دلیل دیگری به ذهن متبادر نمی گردد، چرا که این سفر از هر حیث شباهت های بسیار با سفر ریاست مجلس شورای اسلامی به استان داشت، آنهم بازدیدهایش به سیستان به نصف روز وهمین طرح هایی که دکتر جهانگیری بازدید کرد ختم شد ولی هیچ سخنی از تبلیغاتی بودن آن به میان نیامد در صورتی که دکتر جهانگیری با مردم در سیستان جلسه ای به غایت مهمتر گذاشت اما ریاست مجلس سفری بسیار تلگرافی داشت.

این سفرها هرچند انتخاباتی و تبلیغاتی هم باشد باید با پیگیری و رایزنی های به موقع امتیازات مهمی برای مردم استان گرفت، نماینده زبده نماینده ای است که از دل چالش ها فرصت برای مردم حوزه انتخابیه اش خلق کند نه آنکه این جلسات مهم را تحریم کند!

در پایان نگارنده معتقد است باید حرف حق وحقیقت را بیان کرد حتی اگر به ضرر ما باشد؛ اینجانب شاید در انتخابات آتی به دکتر جهانگیری یا کاندیدای مد نظر آنها رای هم ندهم اما اینکه برخی از نمایندگان استان منافع مردم استان را فدای منافع حزبی وجناحی خود کنند و به آن رنگ مردم محوری بدهند برایم هرگز قابل درک نیست چرا که اگر معتقدند انقلابی‌اند برای انقلابی چپ و راست معنایی ندارد وعمده تلاش خود را بکار می بندد تا از هر فرصت پیش آمده‌ای نهایت استفاده را در جهت تحقق منافع مردم استان ببرند. /ایرنا

 

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.