چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 17 شوال 1443 Wednesday, 18 May , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 781 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 90×
پیشنهادی سازنده و نکته نظراتی قابل تأمل/نسخه ای قابل تجویز برای تمام شهرستانهای پنج گانه منطقه سیستان
05 مارس 2022 - 21:12
شناسه : 4266
بازدید 1509
8
آیا شهردار هیرمند این پیشنهادات را محقق میکند؟؟

تعامل پلیس و شهرداری موجب ارتقاء امنیت اجتماعی و رفاه شهروندان خواهد شد. فرمانده انتظامی شهرستان هیرمند در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر هیرمند تعامل پلیس و شهرداری را موجب ارتقاء امنیت اجتماعی و رفاه شهروندان دانست و بر لزوم افزایش همکاری های فی مابین تأکید کرد.   به گزارش پایگاه خبری […]

ارسال توسط : نویسنده : سردبیر
پ
پ

تعامل پلیس و شهرداری موجب ارتقاء امنیت اجتماعی و رفاه شهروندان خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان هیرمند در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر هیرمند تعامل پلیس و شهرداری را موجب ارتقاء امنیت اجتماعی و رفاه شهروندان دانست و بر لزوم افزایش همکاری های فی مابین تأکید کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی افق سیستان ،سرهنگ “علی میر” در دیدار با شهردار هیرمند و تعدادی از اعضای شورای شهر از انتظامی و شهرداری به عنوان دو سازمان تاثیر گذار در تحولات اجتماعی یاد کرد و گفت:

شهرداری و ناجا در فرآیند تامین امنیت و نشاط اجتماعی و بستر سازی برای فعالیت های اثربخش اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نقشی مهم و تاثیر گذار دارند.

وی در ادامه بیان داشت : پلیس برای حفظ و ارتقاء هر چه مطلوب امنیت جامعه و پیشگیری از وقوع جرم در سطح شهرها لازم است از ابزارهایی استفاده کنند که یکی از این ابزارها دوربین های شهری است.

فرمانده انتظامی شهرستان هیرمند در ادامه گفت: شهرداری با مجهز کردن اماکن و معابر شهری به دوربین می تواند از وقوع جرم جلوگیری و در کشف سریع جرائم به پلیس کمک بسیار بزرگی کند.

وی با اشاره به وجود تعامل مثبت و سازنده فی مابین شهرداری و انتظامی در شهرستان افزود:

نیروی انتظامی و شهرداری در خدمت رسانی شایسته به جامعه و شهروندان در تعامل تنگاتنگی قرار دارند که این تعامل نوید بخش رشد و توسعه امنیت در جامعه است.

در ادامه شهردار هیرمند اعلام داشت: شهرداری و انتظامی دو نهادی هستند که به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به شهروندان هستند و تعامل و همکاری، همفکری و همدلی این دو نهاد می تواند رفاه و امنیت اجتماعی را به ارمغان آورد.

مهدی پودینه شهردار شهرستان هیرمند با بیان اینکه در عصر حاضر شاهد تغییرات مثبت و پیشرونده در نیروی انتظامی هستیم، اظهار داشت: اعتماد مردم و جلب رضایت آنان از ثمرات رویکرد جامعه محوری نیروی انتظامی در تولید و حفظ امنیت پایدار است.

پایگاه خبری تحلیلی افق سیستان ضمن تقدیر و تشکر از دیدگاه قابل تأمل فرمانده انتظامی شهرستان هیرمند که در راستای برقراری،حفظ و ارتقای امنیت مطلوب جامعه مطرح شد، حمایت رسانه ای تمام قد خود را از پیشنهاد سازنده سرهنگ علی میر اعلام میکند.

ایضاً امید آن داریم تا تحریریه افق سیستان نیز رسالت ذاتی خود را در جهت تحقق و شکل گیری چنین پیشنهادات سازنده ای که از اهم مطالبات به حق،قدیمی و بجای شهروندان بوده و هست ر،ا تا حصول و وصول نتیجه دلخواه انجام دهد و به منصه ظهور برساند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.