شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱ 10 جماد أول 1444 Saturday, 3 December , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 830 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 92×
31 آگوست 2022 - 21:46
شناسه : 5289
بازدید 1387
10
تخته گاز پروژه گاز ماحصل حضور محمد سرگزی در کمیسیون تلفیق بودجه از زمانی که پدال گاز پروژه گازرسانی سیستان زیر پای نماینده جوان قرار گرفت،امورات این پروژه فوق العاده مهم که از مطالبات اصلی و به حق و البته قدیمی مردمان دیار سیستان است سرعتی قابل توجه به خود گرفته است.
ارسال توسط :
پ
پ

#خبر_مهم و #خبر_خوب

🛑 پدال گاز پروژه گازرسانی سیستان زیر پای نماینده جوان

⭕ به گزارش پایگاه خبری تحلیلی#افق_سیستان


از زمانی که پدال گاز پروژه گازرسانی سیستان زیر پای نماینده جوان قرار گرفت،امورات این پروژه فوق العاده مهم که از مطالبات اصلی و به حق و البته قدیمی مردمان دیار سیستان است سرعتی قابل توجه به خود گرفته است.

⭕ به گونه ای که سطح انجام،ترقی و میزان توسعه و پیشرفت پروژه گازرسانی سیستان، با کلیه اقدامات صفر تا صد این پروژه که قبل حضور نماینده جوان ساخته و پرداخته گردیده به هیچ وجه قابل قیاس نیست!

♦️#افق_سیستان : به همین جهت، پایگاه خبری تحلیلی افق سیستان،در راستای انجام وظایف و تحقق رسالت ذاتی خویش، با هدف اطلاع و افزایش آگاهی و تشریح جزئیات پروژه گازرسانی به سیستان، اقدام به جمع‌آوری ماحصل گزارشاتی نموده است که در ادامه و در کنار نشر تصاویر و ویدیو کلیپ سخنان نماینده جوان به آن می‌پردازیم.

♦️پروژه گازرسانی به عنوان یکی از پروژه های زیر بنایی منطقه در سال ۹۵ آغاز گردید که سطح و میزان پیشرفت این پروژه در سال اول تنها فقط و فقط ۶ درصد بوده و طبق گزارش رسمی شرکت گاز در دو سال پیاپی و مستمر ۹۶ و ۹۷ میزان و مقدار پیشرفت فیزیکی و توسعه پروژه صفر (-۰-) درصد بوده و متاسفانه همان اندک میزان پیشرفت ابتدایی را هم نداشتیم.

♦️ در سال ۹۸ میزان فعالیت و پیشرفت ۸ درصد بود تا مجموع عملکرد مجلس دهم با حضور دو نماینده کار کشته سیستان آقایان کیخا و دهمرده به عدد ۱۴ درصد برسد.

♦️در سال ۹۹ با شروع بکار مجلس یازدهم ،پیشرفت فیزیکی پروژه در این سال ۲۴ درصد شد و در سال دوم مجلس یعنی سال ۱۴۰۰،با حضور محمد سرگزی به عنوان نماینده اول مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در کمیسیون تلفیق بودجه با پیش بینی اعتبار مناسب برای پروژه گاز رسانی، میزان پیشرفت ۴۴ درصد در سال شد و پروژه رشد بسیار قابل توجهی را در این سال تجربه کرد که مجموع پیشرفت پروژه در دوسال اول مجلس یازدهم به عدد ۸۲ درصد رسید.

♦️لازم بذکر است که این رقم و میزان پیشرفت با توجه به وضعیت بودجه ای آن سال و وخامت اوضاع اقتصادی که به سبب تحریمها و میزان تورم ،کشور را درگیر خود کرده بود رقمی قابل توجه ست که این مهم را میتوان مرهون همت و بود و باش و پیگیری های مجدانه و حساب شده محمد سرگزی نماینده جوان سیستان دانست.

♦️هرچند در کمیسیون تلفیق سال ۱۴۰۱ دو نماینده از استان داشتیم اما با تمام تورم و شرایط اقتصادی منطقه،شاهد کاهش بودجه در پروژه های مهم و زیر بنایی سیستان بودیم که در آینده ای نزدیک به این موضوع خواهیم پرداخت.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.